חשמלאי מוסמך, טכנאי מיזוג אוויר מוסמך
שירות ואחריות 24 שעות ביממה
טל: 050-425-1227

מספר רישוי: 050060

  המלצות על עבודות חשמל ועבודות מיזוג וקירור
:תיאור ההמלצה
אלוף! הגיע במהירות, מסודר, ממוגן, ויודע את העבודה, מצא את הקצר בקלי קלות, מחיר הוגן, המגנט שלו על המקרר לכול מקרה, מקצוען אמיתי- מומלץ ביותר!!!

אגורה ט. 2020


סוג השירות: חשמל
תאריך הגשת ההמלצה: מאי 2020

המלצה זו פורסמה באתר איזי *
:תיאור ההמלצה
שירות מדהים ומחיר הוגן. גם חשמלאי וגם טכנאי מזגנים- תודה!!

אופיר ב


סוג השירות: חשמל
תאריך הגשת ההמלצה: אפריל 2020

המלצה זו פורסמה באתר איזי *
:תיאור ההמלצה
יוני אלקטריק הוא טכנאי מזגנים וחשמלאי אמין, מקצועי, ומסור. הכל התחיל בהתחיל בכך שיוני תיקן לי התקנה גרועה של מזגן בידי "מתקין אחר". מאז הוא החליף לי לוח חשמל ישן. יוני עשה עבודה מקצועית במחירים סבירים לאכות השירות

לימור אזולאי


סוג השירות: מיזוג וחשמל
תאריך הגשת ההמלצה: יולי 2013

המלצה זו פורסמה באתר איזי *
:תיאור ההמלצה
יוני שלום, רצינו להודות לך על השרות המיוחד שהענקת לנו בשעה לא שגרתית של לילה וגם אחרי יום עבודה ארוך לא שללת את הביקור בבתינו והצלחת לפתור את הבעיה במזגן. הופתענו לטובה מטכנאי שהשעה לא זו שמנעה ממנו לבדוק מהי הבעיה. התיקון היה מקצועי אמין ומהיר והמחיר הוגן ובסופו של דבר המזגן תוקן. תודה רבה ובהצלחה רבה בהמשך הדרך.

אורלי חנוכה מאי 2011
מעפולה


סוג השירות: תיקון מוצרי חשמל: מזגן
תאריך הגשת ההמלצה: מאי 2011

:תיאור ההמלצה
אני ממליץ באהבה ביושר במקצועיות באמינות על עבודתו של יוני טכנאי המזגנים תודה רבה לך.

עופר שלמה אוקטובר 2011

מעפולה


סוג השירות: תיקון מוצרי חשמל: מזגן
תאריך הגשת ההמלצה: 2011 אוקטובר

:תיאור ההמלצה
יוני תודה על הטיפול המהיר המיקצועיות והיושרה שלך תודה מצוות החנות חיים ואבישג

חיים ואבישג
חנות רוח מזרחיתסוג השירות: עבודת חשמל
תאריך הגשת ההמלצה: 2011 אוקטובר

:תיאור ההמלצה
התקשרתי ליוני אלקטריק כשהיו לי תקלות חשמל. זו היתה הפעם הראשונה והופתעת לטובה. השירות מיקצועי, מהיר, מחיר הוגן, אפשרות תשלום בציקים.

ברור לי שבכל תקלת חשמל או עבודת חשמל אפנה ליוני החשמלאי

.ממליצה בחום

.איסלר רונית


סוג השירות: חשמלאי מוסמך
תאריך הגשת ההמלצה: נובמבר 2010

:תיאור ההמלצה
יוני הוא תותח !! טכנאי חבל על הזמן !! מזמין אותו קבוע לתיקונים שונים של כל מיני מכשירי חשמל שמתקלקלים לי בבית - לפעמים זה המזגן ולפעמים זה המקרר. מכיוון שהוא בחור כזה אמין ובאמת אפשר לסמוך עליו - הפניתי אותו לבני משפחה וחברים, שבזכותי פתר להם הרבה מאד בעיות ובחצי מחיר לעומת טכנאים אחרים. אליי - יוני מגיע באופן קבוע, מדי קיץ, למלא לי גז שחסר במזגן. מעבר לזה קראתי לו גם לכל מיני תיקונים שוטפים אחרים: פעם תיקן לי נזילה במזגן, פעם תיקן לי קצר חשמלי במזגן. לחמתי - הוא סידר מזגן מאד ישן, שבקושי עבד, והיה כבר מועמד לזריקה לפח הזבל... יוני החליף לה כמעט חצי מזגן - פירק והרכיב חלקים חדשים, ובזכותו, המזגן היום עובד ומקרר אצלה בבית כמעט כמו ממש מזגן חדש! המחירים של יוני סבירים מאד, הוא תמיד מגיע בזמן. הוא לוקח אחריות על התיקונים שלו - כך שאם יש בעיה עם איזה תיקון, או לא יוצא לשביעות רצוני המלאה - בשיחת טלפון אחת - אני מזמין אותו שוב. הוא מגיע מיד, בלי להניד עפעף, ועושה הכל כדי שאני אהיה מרוצה. כמו שאמרתי - טכנאי תותח - ואני ממליץ עליו בחום !!

שלומי דגן,
מעפולה


סוג השירות: תיקון מוצרי חשמל: מזגן, מקרר
תאריך הגשת ההמלצה: נובמבר 2010

המלצה זו פורסמה באתר טוב תודה *
:תיאור ההמלצה
בעקבות נזילה שהייתה לי במזגן, פניתי ליוני הטכנאי מזגנים. זו פעם ראשונה שיוצא לי לפנות אליו. מצאתי את הטלפון שלו, דרך חיפוש אקראי שעשיתי באינטרנט. התקשרתי אליו, הסברתי לו מה הבעיה, הוא היה ממש נחמד ואדיב איתי בטלפון, ואפילו הבטיח לי שיעשה את כל המאמצים כדי להגיע ולטפל בבעיה שלי, עד סוף יום העבודה. לקראת שעות אחה"צ המאוחרות, הוא אכן הגיע כפי שהבטיח (אפילו התקשר אלי שעה לפני, לוודא שאני אכן בבית, ושזה מסתדר לי מבחינת הלוח זמנים). כשהגיע, איתר בעיה באחד מהכבלים של החשמל. הוא הסביר לי שכיוון שמדובר במזגן שהוא כבר מאד ישן ועייף, הוא סובל וימשיך גם בעתיד לסבול לי מבעיות של נזילות (שגם ימשיכו לגרום לי לקצרים בכל הבית, כפי שהיה המקרה הפעם). הוא שאל אותי אם בכלל אני רוצה לתקן, ואם שווה לי להשקיע. כשאמרתי לו שכן, הוא תיקן, ועשה גם בדיקה כללית נוספת, לוודא שאין עוד נזילות סמויות שעתידות להתעורר. על התיקון שילמתי לו כ - 300 שקלים. אני חושבת שמבחינת המחירים הוא יצא ממש בסדר. אהבתי אצלו גם את העובדה שהוא ממש יחסית הגיע מהר (כי ממה שהבנתי טכנאי מזגנים מאד עמוסים בתקופה הזאת של הקיץ, ובמקרה הטוב, אפשר לשריין אצלהם תור, רק בטווח של שבוע...), וגם אהבתי שהוא היה מאד סבלני והסברי במהלך התיקון - הסביר לי מה הבעיה, ממה היא נובעת, הציב בפני את הברירה של בכלל אם לבצע את התיקון או לא, ולא עשה דברים על דעת עצמו, רק כדי לגזול כסף. מהניסיון שהיה לי עם יוני - הוא התגלה לדעתי כבחור מאד מאד אמין. אני בהחלט אשמח להשתמש בעזרה שלו גם להבא.

בתודה,
לליב מכפר גדעון

סוג השירות: תיקון נזילה במזגן
תאריך הגשת ההמלצה: אוקטובר 2010

המלצה זו פורסמה באתר טוב תודה *
:תיאור ההמלצה
אל יוני הטכנאי מזגנים - יצא לנו להגיע במקרה, כשנתקלנו בפלאייר שלו בתיבת דואר הייתה לנו לפני שבועיים תקלה באחד המזגנים אצלנו בבית (שמנו לב שגם על הצינורות הפנימיים של המזגן הצטברה שכבה של קרח, וגם המזגן לא הוציא קור באותה רמה שהיה מוציא תמיד)... כיוון שאין יותר מדי טכנאי מזגנים בעפולה - ישר חשבנו עליו.
יוני הגיע מהר, כבר באותו יום שקראנו לו. הוא טיפל בתקלה, בנוסף גם ניקה את המדחס של המזגן, ומילא תוספת של גז.
המזגן חזר לעצמו, והתחיל לעבוד כמו חדש - והכל בזכותו של יוני.
למי שמחפש טכנאי מזגנים אמין שנותן שירות מהיר וטוב באזור עפולה - אני ממליץ בחום על יוני! הוא פשוט בחור עשר.


סוג השירות: תיקון מזגן
תאריך הגשת ההמלצה: ספטמבר 2010

המלצה זו פורסמה באתר טוב תודה *
:תיאור ההמלצה
יוני אלקטריק, אמין, מקצועי, שירות אדיב, מחירים הוגנים. חשמלאי מוסמך, ו טכנאי מזגנים מורשה.

O.B.


סוג השירות: חשמלאי מוסמך, ו טכנאי מזגנים
תאריך הגשת ההמלצה: אוקטובר 2017

המלצה זו פורסמה באתר איזי *
:תיאור ההמלצה
איש מקצוע הגון. בוקר היטב אם יש מה לעשות עם מזגן תקול לפני קריאה מיותרת ונתן טיפים מעשיים. כל הכבוד

רם אורן


סוג השירות: טכנאי מזגנים
תאריך הגשת ההמלצה: 2019

המלצה זו פורסמה באתר גוגל *
:תיאור ההמלצה
וואו איזה שירות - היה לי קצר בשקע, הגיע במהירות, תיקן במקצועיות- תודה!!

בן בייאר


סוג השירות: חשמלאי
תאריך הגשת ההמלצה: אפריל 2020

המלצה זו פורסמה באתר דפי זהב *
:תיאור ההמלצה
לאחר קבלת הצעת המחיר, סגרתי עם יוני - שמיד החל בעבודתו וביצע במקצועיות את העבודה. ממליץ על יוני כחשמלאי


אביב פדל


סוג השירות: התקנת תאורת גן
תאריך הגשת ההמלצה: נובמבר 2011

:תיאור ההמלצה
תודה ליוני על תיקון מהיר, זול ואיכותי. חשבתי שצריך מקרר חדש, אבל אחרי תיקון שלך ישן עובד כמו חדש. מאוד ממליץ על יוני


גליידיוק אנטון


סוג השירות: תיקון מזגן
תאריך הגשת ההמלצה: נובמבר 2011

:תיאור ההמלצה
יוני תיקן לי את המזגן בבית. השירות היה יוצא מהכלל! יוני מקצועי ביותר, גמיש בזמני ההגעה והכי חושב הוגן במחיר. מומלץ ביותר- באמת אייכותי, מהיר ומקצועי.


דקל יפתח


סוג השירות: תיקון מזגן
תאריך הגשת ההמלצה: אוקטובר 2011

:תיאור ההמלצה
יוני אלקטריק: ברצוננו להודות לך מקרב לב על השרות האמין והמסור , על רצינות בעבודה ואיבחון הבעיה במזגן . בזכות אדם כמוך נמנעה מאיתנו הוצאה כספית גדולה לשם קניית מזגן חדש .הנך אדם ישר נעים הליכות אשר מוכן לעזור ולפתור כל בעיה . יישר כח איש יקר , רב תודות .

מש"פ

סהראי.


סוג השירות: תיקון מזגן
תאריך הגשת ההמלצה: מרץ 2011

:תיאור ההמלצה
יוני אלקטריק, ביצע במשרדנו עבודות חשמל, לרבות תיקונים התקנת שעוני שבת, וטיפול בקצרים. הננו לציין את עבודתו מקצועית, השיטתית והנקייה. יש לציין כי בתקלות הכרוכות בסיכון עתידי, לא התפשר ודרש להחליף אביזרים.

איתן דרך , מנכ"ל
א. דרך שרותי ניהול בע"מ


סוג השירות: עבודות חשמל, לרבות תיקונים התקנת שעוני שבת, וטיפול בקצרים.
תאריך הגשת ההמלצה: ינואר 2011

:תיאור ההמלצה
רצון טוב, טיפול נאות, עבודה מעולה.

התקלקלה אצלי מערכת החשמל של דוד השמש. בעקבות מודעה ב-"דף הזהב" יצרתי קשר עם החשמלאי יוני מ-"יוני אלקטריק". ההגעה היתה בזמן בדיוק כפי שסוכם! הטיפול בתקלת החשמל היה יסודי עם הרבה רצון טוב ומקצועיות ולתדהמתי גם לא יקר. ממליץ בחום לכל מי שצריך חשמלאי מוסמך ואיש מקצוע מעולה עם התייחסות נאותה ללקוח.

בכבוד רב

שלמה.


סוג השירות: מערכת החשמל של דוד השמש
תאריך הגשת ההמלצה: דצמבר 2010

:תיאור ההמלצה
ליהונתן מ-יוני אלקטריק

תודה רבה על השירות המקצועי בתיקון המזגן. יוני איתר את התקלה ותיקן אותה במיומנות רבה. הוא הופיע לתיקון תוך זמן קצר עם ארגז כלים וסולם. התיקון היה מהיר והמחיר היה תואם את רמת השירות אני ממליצה בחום על יוני, טכנאי המזגנים

רינה אורן


סוג השירות: תיקון קצר חשמלי במזגן
תאריך הגשת ההמלצה: אוגוסט 2010

:תיאור ההמלצה
לאחר שבמשך חודשים, אשתי הריחה ריח שרוף מהמנוע של המזגן ואני התלוצצתי עליה, אמרתי לה שהיא מדמיינת - הזמנו את יוני, בכלל לטפל לנו בבעיה אחרת שקשורה למזגן. כשיוני עשה בדיקה של המזגן ושל המנוע, ובדק בין היתר גם את קופסת החשמל המרכזית, הוא מצא שכל החיווט שם היה פשוט שרוף - ברמה כזאת שאפילו כבר התחיל לצאת עשן, ברגע שפתח את הברגים. כמובן שיוני החליף מחדש את כל החיווט, ותיקן את הקצר. מזל שעלינו על התקלה בזמן ויוני תיקן לנו אותה.... אני לא רוצה אפילו לחשוב מה היה קורה אילו לא... מעבר למקרה הספציפי הזה, אנחנו גם משתמשים בשירותים של יוני לתקלות ובעיות אחרות של המזגן. כיוון שמדובר במזגן מיני מרכזי יחסית ישן, הוא סובל בין היתר מבעיות של בריחת גז וכיו"ב. אחת לעונה אנחנו גם מזמינים את יוני שיבדוק לנו את מערכת הגז, וימלא עוד תוספת אם צריך. יוני הוא בחור אמין - כזה שבאמת ניתן לסמוך עליו. הזמינות שלו גבוהה, והמחירים שלו מצויינים. אני ממליץ עליו.

סוג השירות: תיקון קצר חשמלי במזגן מיני מרכזי
תאריך הגשת ההמלצה: אוקטובר 2010

המלצה זו פורסמה באתר טוב תודה *
:תיאור ההמלצה
מה שאני יכול להגיד על יוני זה שהוא מקצוען אמיתי. מתוך היכרות שיש לי איתו שהיא היכרות של שנים, גם באופן אישי, וגם דרך אנשים אחרים שהוא ביצע אצלהם עבודות (אם זה חברים ובני משפחה) - אני יכול לאמר שכל מי שמזמין את יוני יכול להיות רגוע שהוא מקבל עבודה מקצועית, ושקט מהמזגן שלו לפחות לכמה שנים הקרובות. אצל יוני כל עבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. אצלי באופן אישי הוא ביצע גם התקנות של מערכות מיזוג בבית ובעסק, ובנוסף גם תיקן כל מיני תקלות - אם זה תקלות בחשמל, תקלות במערכת של הגז קירור, בעיות של נזילות וכו' וכו'. יוני תמיד מגיע בזמן. אצלי לפחות - תמיד כשאני קורא לו, הוא עושה את כל המאמצים, להגיע כמה שיותר בסמוך לקריאה, אפילו אם זה באמצע יום עבודה שלו מאד עמוס. מעבר לזה - הוא גם אחלה של בחור. אצלו אתה מקבל שירות מכל הלב, עם חיוך והרבה סבלנות. בקיצור - אני ממליץ בחום!! טכנאי מזגנים זה רק יוני!!

סוג השירות: תיקון מזגן
תאריך הגשת ההמלצה: אוקטובר 2010

המלצה זו פורסמה באתר טוב תודה *